SIA “Secure Solutions” sniedz pilnu pakalpojumu komplektu videonovērošanas un reģistrācijas sistēmu projektēšanā, montāžā, regulēšanā un integrēšanā ar citām sistēmām.

Mūsu kompānija piedāvā plašu iekārtu klāstu no pazīstamiem ražotājiem, kas ļauj aprīkot gan mazus, gan lielus objektus. Piedāvātās videonovērošanas sistēmas ir iespējams integrēt vienotā drošības sistēmā, ļaujot ne tikai veikt videonovērošanu, reģistrāciju, šķirošanu un objektu atpazīšanu, bet arī programmēt un vadīt drošības sistēmu nestandarta situācijās. Sistēmu tehniskie līdzekļi ļauj veikt operatīvu telpu un teritorijas kontroli, atklāt ielaušanos, ierakstīt notiekošo, kā arī nodrošināt attālinātu objektu novērošanu un vadību, izmantojot internetu.

Piedāvātās analogās televīzijas (CCTV) kameras ļauj veikt videonovērošanu slikta apgaismojuma apstākļos un izvairīties no atspīduma. Tās signālus ir iespējams konvertēt digitālā signālā. Ir pieejamas maza izmēra kameras.

Ciparu (IP) kameras ir tieši pieslēdzamas interneta tīklam, un tās nodrošina augstas kvalitātes ierakstu, ērtu lietošanu un lokanu notikumu, kam nepieciešama ātra reaģēšana, programmēšanas iespēju.

Jūsu drošībai piedāvājam iekārtas no pasaulē atzītākajiem videonovērošanas sistēmu iekārtu ražotājiem: Hikvision, Axis, Milestone, Luxriot, Mobotix, Videonet, Pelco.

Piedāvājam transporta līdzekļu identifikācijas un numuru atpazīšanas sistēmas.

SIA “”SECURE Solutions” piedāvā uzstādīt videonovērošanas ierīces transporta līdzekļiem-vieglajām automašīnām, kravas transportam, traktoriem, kombainiem, laivām, kuģiem u.c.